• slidebg1
  ApSys
  Aplikacje i Systemy mobilne
  AlfaSprzedaż 7.0
 • slidebg1
  System zbierania zamówień.
  Kontrola cen i stanów magazynowych.
  Podgląd płatności od klientów.
 • slidebg1
  System AlfaSprzedaż krótki opis:
  Nasz program współpracuje z szeroką gamą programów magazynowych, w tym
  Insert Subiekt GT, CDN Optima, Wapro WFMAG i inne.
  Pobieramy dane z programów magazynowych i wysyłamy je
  do urządzeń mobilnych przedstawicieli.
  Przedstawiciele wystawiają zamówienia i wysyłają
  do programu centralnego, a stamtąd trafiają automatycznie
  do programu magazynowego.

O nas

Firma ApSys istnieje od 2000 roku. Naszym kluczowym produktem jest system AlfaSprzedaż, system wspierający dystrybucję towarów i pracę sieci przedstawicieli handlowych najlepiej sprawdzający się w hurtowniach działających na rynkach lokalnych lub krajowych. System ten z powodzeniem wdrożyliśmy w wielu polskich przedsiębiorstwach, począwszy od małych, rodzinnych firm, skończywszy na wielooddziałowych spółkach giełdowych. Obecna, siódma już odsłona systemu jest efektem naszego doświadczenia w dziedzinie wspierania sprzedaży w przedsiębiorstwach.

Alfa Sprzedaż 7.0

AlfaSprzedaż 7.0 jest siódmą wersją systemu mobilnej sprzedaży rozwijanego od 2000 roku. Najnowsza wersja wyróżnia się przede wszystkim obecnością wersji aplikacji mobilnej przeznaczonej do instalacji na urządzeniach mobilnych z systemem ANDROID. Tym samym AlfaSprzedaż została dostosowana do aktualnej oferty rynku urządzeń mobilnych, na którym zaznacza się bardzo dynamiczny wzrost liczby sprzedawanych urządzeń z tym właśnie systemem operacyjnym. Wersja ANDROID jest wersją napisaną zupełnie "od zera" w nowoczesnym języku JAVA, jednak interfejs użytkownika zaprojektowano tak by był "nawigacyjnie" co do zasady identyczny z wersją WindowsMobile rozwijaną od 2000 roku. Jedną z kluczowych cech systemu są interfejsy do popularnych systemów gospodarki magazynowej. AlfaSprzedaż posiada rozwijane od lat i funkcjonujące u naszych klientów złącza do systemów: InsERT SubiektGT Comarch Opt!ma Asseco WAPRO Wf-Mag a także do wielu innych w tym do starszych systemów magazynowych działających pod MS-DOS: Comarch Klasyka (FPP), oraz WAPRO Wf-Mag DOS. AlfaSprzedaż od samego początku funkcjonuje w oparciu o tak zwaną technologię "off-line", Technologia off-line czyni aplikację mobilną "odporną" na problemy z zasięgiem sieci komórkowej, aplikacja pracuje na swojej lokalnej bazie synchronizowanej wtedy, gdy przesył danych jest możliwy (jest odpowiedni "zasięg" sieci komórkowej).

Aplikacja mobilna

Baza klientów, baza towarów, zbieranie i wysyłanie zamówień, obsługa magazynów i kontrola płatności klientów. Wyświetlanie zdjęć towarów i wiele więcej...

Lista klientów

Lista towarów

O programie

Synchronizacja

Klienci z zamówieniami

Pobieranie danych

Towary w zamówieniu

Pobierz AS 7.0

Klikając poniższy przycisk pobierzesz na swoje urządzenie aplikację AlfaSprzedaż 7.0

};