Witaj w Apsys
      

ApSys
Strona główna
O firmie
Cennik
Kontakt
Serwis

AlfaSprzedaż
System AlfaSprzedaż
Dlaczego AlfaSprzedaż?
AlfaSprzedaż-architektura
Wdrożenia
Dokumenty biznesowe
Dokumenty techniczne
FAQ

O systemie AlfaSprzedaż 7.0

AlfaSprzedaż 7.0 jest siódmą wersją systemu mobilnej sprzedaży rozwijanego od 2000 roku.

Ponad dziesięcioletnia praktyka wdrożeń systemu pokazała, że system AlfaSprzedaż jest idealnym rozwiązaniem dla hurtowni działających w oparciu o sieć przedstawicieli handlowych, zarówno w modelu presellingu jak i VAN-sellingu. AlfaSprzedaż funkcjonuje z powodzeniem w hurtowniach z branży spożywczej, chemicznej, budowlanej, papierniczej, alkoholowej, tytoniowej, AGD i innych. Rozmiar instalacji waha się od jednego urządzenia do około stu pięćdziesięciu.

Najnowsza wersja wyróżnia się przede wszystkim obecnością wersji aplikacji mobilnej przeznaczonej do instalacji na urządzeniach mobilnych z systemem ANDROID. Tym samym AlfaSprzedaż została dostosowana do aktualnej oferty rynku urządzeń mobilnych, na którym zaznacza się bardzo dynamiczny wzrost liczby sprzedawanych urządzeń z tym właśnie systemem operacyjnym. Wersja ANDROID jest wersją napisaną zupełnie "od zera" w nowoczesnym języku JAVA, jednak interfejs użytkownika zaprojektowano tak by był "nawigacyjnie" co do zasady identyczny z wersją WindowsMobile rozwijaną od 2000 roku.

Chcemy też zaznaczyć, że nadal istnieje wersja dla systemu WindowsMobile, klient może w swojej instalacji używać równolegle zarówno urządzeń z wersją dla systemu ANDROID jak i z wersją dla systemu WindowsMobile.

Jedną z kluczowych cech systemu są interfejsy do popularnych systemów gospodarki magazynowej. AlfaSprzedaż posiada rozwijane od lat i funkcjonujące u naszych klientów złącza do systemów:

  • InsERT SubiektGT
  • Comarch Opt!ma
  • Asseco WAPRO Wf-Mag
a także do wielu innych w tym do starszych systemów magazynowych działających pod MS-DOS: Comarch Klasyka (FPP), oraz WAPRO Wf-Mag DOS.

AlfaSprzedaż od samego początku funkcjonuje w oparciu o tak zwaną technologię "off-line", opracowaną przez amerykańską firmę Sybase Inc w ramach pakietu SQL Anywhere. Technologia off-line czyni aplikację mobilną "odporną" na problemy z zasięgiem sieci komórkowej, aplikacja pracuje na swojej lokalnej bazie synchronizowanej wtedy, gdy przesył danych jest możliwy (jest odpowiedni "zasięg" sieci komórkowej). O doskonałości tej technologii może świadczyć fakt, że w roku 2010 firma SAP AG (obecnie największy dostawca systemów dla firm zarówno na świecie jak i w Polsce) zakupiła firmę Sybase za kwotę ok. 6 mld dolarów amerykańskich, deklarując wykorzystanie technologii mobilnych jako główny powód tego zakupu.

Warto podkreślić, że ApSys stosuje technologię Sybase w aplikacji AlfaSprzedaż od samego jej powstania. Wersja 7.0 AlfaSprzedaży korzysta z najnowszego i najnowocześniejszego wydania technologii SQL Anywhere, wersji 12.0.1.

Prawa autorskie © Apsys Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opublikowane: 2012-07-22 (4560 odsłon)

[ Wróć ]
Content ©© ApSys 2000-2012

Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Tworzenie strony: 0.02 sekund