Witaj w Apsys
      

ApSys
Strona główna
O firmie
Cennik
Kontakt
Serwis

AlfaSprzedaż
System AlfaSprzedaż
Dlaczego AlfaSprzedaż?
AlfaSprzedaż-architektura
Wdrożenia
Dokumenty biznesowe
Dokumenty techniczne
FAQ

System AlfaSprzedaż

Najważniejszy produkt w naszej ofercie:


Alfa Sprzedaż 7.0


AlfaSprzedaż jest systemem wsparcia mobilnej sprzedaży prowadzonej przez sieć przedstawicieli handlowych, zarówno w modelu presellingu jak i vansellingu, albo w połączeniu obu modeli.
Pozwala przedstawicielom handlowym na sporządzanie, zdalne przesyłanie oraz drukowanie w terenie, różnorodnych dokumentów, takich jak zamówienia, faktury, paragony fiskalne, KP, KW itd.
Dzięki dostępowi do kartotek towarów, klientów, cen i upustów, zadłużeń itd., pracownik posiada dostęp do wszystkich potrzebnych w codziennej pracy informacji.
Ergonomia pracy na urządzeniu, szybkie i tanie przesyłanie sporządzonych dokumentów do siedziby firmy, wyeliminowanie wielu „papierowych” dokumentów z wewnętrznego obiegu w przedsiębiorstwie zwiększa wydajność i jakość pracy przedstawicieli handlowych, obniżając zarazem koszty ich pracy.
Użytkownikami oprogramowania są hurtownie i dystrybutorzy branż FMCG, a także firmy łączące produkcję i dystrybucję.
System funkcjonuje z powodzeniem w firmach o różnej wielkości zatrudniających od jednego do stu pięćdziesięciu przedstawicieli.
Wdrożono go w całej gamie branż, spożywczej, chemicznej, mrożonkach i lodach, branży tytoniowej, alkoholowej, żywności dla zwierząt, materiałów budowlanych, odzieżowej i w innych.
System wykonano w technologii off-line, dzięki czemu praca z urządzeniem mobilnym odbywa się bez potrzeby stałej łączności GPRS, co znacznie obniża koszt eksploatacji systemu.
Centralna baza instalowana jest w siedzibie klienta, dzięki czemu nie ponosi się dodatkowych opłat za hosting serwera danych.
Synchronizacja danych bazuje na standardowym łączu internetowym i pewnej, bezawaryjnej technologii SQL Anywhere firmy Sybase Inc. „ApSys” jest autoryzowanym partnerem „Commercial Application Partner” firmy Sybase.
System AlfaSprzedaż współpracuje z dowolnym palmtopem z systemem ANDROID lub WindowsMobile, dowolną drukarką pracującą w trybie tekstowym, oraz z drukarkami fiskalnymi ELZAB Omega, Posnet Thermal i NOVITUS Vega Mobil. AlfaSprzedaż oferuje szczególnie atrakcyjne przełożenie ceny do jakości systemu.
Rozwijane od 2000-go roku oprogramowanie posiada rozbudowaną funkcjonalność obejmującą oprócz podstawowych funkcji wsparcia presselingu i vansellingu także bogate raportowanie sprzedaży, zarządzanie rotacją towarów, aktywne zarządzanie trasówkami, wbudowaną pocztę, wsparcie logistyki, współpracę z odbiornikami GPS, zarządzanie opakowaniami zwrotnymi.
Każde wdrożenie rozpatrywane jest indywidualnie, na życzenie klienta aplikacja jest dostosowywana do jego potrzeb, wliczając w to dodatkowe prace programistyczne, wzbogacające funkcjonalność naszego oprogramowania. Współpracuje z wieloma systemami gospodarki magazynowej dostępnymi na rynku, w tym między innymi z: WA-PRO Wf-Mag dla Windows i DOS, InsERT Subiekt GT, Comarch CDN Klasyka i CDN OPT!MA i innymi.


Dlaczego AlfaSprzedaż jest najlepszym wyborem aplikacji wspierania sprzedaży dla Twojej firmy? Przeczytaj!Ile kosztuje AlfaSprzedaż?

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem systemu.

Opinie o systemie AlfaSprzedaż

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak nasz program sprawdza się w praktyce, przeczytaj opinie użytkowników wykorzystujących nasze oprogramowanie w pracy.
Najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące systemu sprawdź listę najczęściej zadawanych pytań.
Serwis

Z systemem oferujemy dodatkowe usługi serwisowe, oraz szkolenia dla użytkowników - warunki serwisu.
Dokumenty techniczne

Tutaj znajdziesz dokumenty techniczne poświęcone systemowi AlfaSprzedaż.

Prawa autorskie © Apsys Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opublikowane: 2005-04-25 (11243 odsłon)

[ Wróć ]
Content ©© ApSys 2000-2012

Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Tworzenie strony: 0.02 sekund