Witaj w Apsys
      

ApSys
Strona główna
O firmie
Cennik
Kontakt
Serwis

AlfaSprzedaż
System AlfaSprzedaż
Dlaczego AlfaSprzedaż?
AlfaSprzedaż-architektura
Wdrożenia
Dokumenty biznesowe
Dokumenty techniczne
FAQ

O Firmie

Firma ApSys została założona w 2000 roku przez dwóch informatyków, oświeconych wizją bliskiego rozwoju rodzącego się wtedy rynku usług informatycznych - rynku aplikacji mobilnych. Chociaż firma zajmowała i zajmuje się do dziś różnymi przedsięwzięciami związanymi z tym rynkiem, od samego początku do dziś jesteśmy zupełnie słusznie kojarzeni z naszym sztandarowym produktem, systemem mobilnej sprzedaży AlfaSprzedaż. Na początku roku 2012 dokonaliśmy największej rewolucji w naszej dotychczasowej działalności, w miejsce platformy mobilnej WindowsMobile wprowadziliśmy jako główną platformę dla AlfaSprzedaży nowy, od podstaw doskonale zaprojektowany pod kątem potrzeb systemów mobilnych system ANDROID firmy Google.

Siłą firmy ApSys jest przede wszystkim technologia i kompetencja. Firma ApSys od samego początku korzystała z najlepszych dostępnych na rynku technologii mobilnych, między innymi technologii Sybase SQL Anywhere Studio, technologii która w 2011 roku została zakupiona przez znanego producenta systemów dla przedsiębiorstw firmę SAP AG w ramach transakcji wartej 6 mld USD. Przy czym firma SAP podkreślała, że właśnie doskonała technologia mobilna jest główną motywacją dokonania transakcji zakupu firmy Sybase.

Od samego też początku tworzymy nasze systemy w "bezpośredniej bliskości naszych klientów", użytkowników systemu, co pozwala nam na uzyskanie efektu doskonałego, dopracowanego funkcjonalnie i w detalach interfejsu czyniącego nasz system przyjaznym i szybkim w obsłudze. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Prawa autorskie © Apsys Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opublikowane: 2005-04-25 (12705 odsłon)

[ Wróć ]
Content ©© ApSys 2000-2012

Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Tworzenie strony: 0.02 sekund